20. 04. 2024

* Pořád se něco děje
Vydáno dne 25. 04. 2020 (738 přečtení)

Asi znáte tuto větu, která zazněla v nějaké hře pana Miroslava Donutila. Nějak jsem si ji připomenul předevčírem. Opět změna, vláda, následně církev, mění rozhodnutí předešlé trochu dříve. A teď buď na místě chytrý. Drazí moji, nezlobte se, že píši tak pozdě, ale stále nové změny mě prostě zlobí.

Takže, v neděli 26.4. bude latinská mše svatá ráno v Kralupech v 8:30. Po ní bude adorace s možností svátosti smíření a možností přijmout Pána Ježíše v Eucharistii do 11:00. Pan jáhen bude opět ve Velvarech a Veltrusech v obvyklém čase. Odpoledne adorace Kralupy 15:00-18:00. Příští týden bude Bohoslužba Slova v řádném čase, od 17:30. Dá-li Pán, vrátím se v pátek, a budu mít mši svatou od 17:30, po ní adoraci. V sobotu bude mše svatá v Minicích v 16:00 a v neděli na všech třech místech v obvyklém čase. Ale co si počít s tou nepříjemnou selekcí 15 lidí? Tohle nedokáži řešit. Zapisovat se a vůbec, nějak selektovat, to nedokáži. Prosím, využijte hlavně Minice. V posledních létech je to nejméně navštěvovaný kostel. Využijte i Velvary a Veltrusy. Jste přece lidé moudří. Tak se podle toho zachovejte. Žehnám Vám ve Jménu Nejsvětější Trojice. V úctě František Masařík, kněz.

( Autor: P. František Masařík )