18. 04. 2024

* Možnosti sledování bohoslužeb v médiích
Vydáno dne 21. 03. 2020 (652 přečtení)

Vzhledem k tomu, že v našich kostelích není v současné době možno sloužit bohoslužby, naleznete níže možnosti, jak v případě vašeho zájmu, můžete sledovat mši sv. z domova slovem, případně i obrazem.

ČT 2 - každou neděli v 10 hod. přímý přenos bohoslužeb z Komunitního centra Matky Terezy v Praze Hájích - možnost sledovat online zde

TV Noe - přenos mše sv. každý den program zde.

TV Noe - možnost sledování online

Radio Proglas (slovem) přenos mše sv. obvykle v neděli v 9:00 hod., v ostatní dny v 18:00 hod - odkaz na online vysílání - poslech přes internet zde

Radio Proglas - poslech přes mobilní zařízení

Český rozhlas Vltava (slovem) v neděli v 9 hod. vysílá přímý přenos bohoslužby z rozhlasového studia (střídavě bohoslužby církve římskokatolické a jiných křesťanských církví)

Portál mše online - online přenosy mše sv. z různých kostelů a farností.

( Autor: Ing. František Bartoš )