03. 05. 2024

* Noc kostelů v Kralupech nad Vltavou
Vydáno dne 16. 05. 2011 (1976 přečtení)

V Kralupech nad Vltavou se v pátek 27. května 2011 uskuteční Noc kostelů. Je to pozvání všech lidí dobré vůle ke společnému setkání a k objevování krásy křesťanských výtvarných a architektonických pokladů a nabídka zakotvené křesťanské spirituality.

Program, který se uskuteční v kralupském kostele najdete na www.NocKostelu.cz.

Starosta našeho města Petr Holeček napsal při této příležitosti následující pozdrav:

Zasílám pozdravení všem věřícím i přátelům kostelních staveb, které v sobě skrývají dávné i současné modlitby lidí různých vyznání, stavů i ras. Většina z těchto lidí si přála pro sebe i své blízké pokoj v duši, zdraví a naplnění životních cílů. K těmto myšlenkám se připojuji i já.

Petr Holeček, starosta města Kralupy nad Vltavou