04. 05. 2024

* Výsledky volby do Pastorační rady
Vydáno dne 07. 03. 2011 (1903 přečtení)

Dne 6. března 2011 se uskutečnily volby do Pastorační rady Římskokatolické farnosti Kralupy nad Vltavou. Volby proběhly při všech nedělních bohoslužbách - ve Velvarech, v Kralupech nad Vltavou a ve Veltrusech. Přinášíme kompletní výsledky.

“Pastorační rady mohou a mají být zřizovány jen za tím účelem, aby jejich činnost podporovala a vedla k účinné evangelizaci společnosti, duchovnímu oživení a povznesení farností a tím sloužila k větší slávě Boží” (Stanovy pastoračních rad Arcidiecéze pražské)

Celkový počet platných odevzdaných volebních lístků byl 111, neplatný lístek byl 1. Každý volič mohl udělit až 4 hlasy jednotlivým kandidátům.

1. Ing. Olga Měkotová (45 hlasů)
2. Jiří Vorel (44 hlasů)
3. Ing. Jan Novák (39 hlasů)
4. Anna Antolová (37 hlasů)
5. Ing. Věra Hašová (34 hlasů)
6. Václav Bubeníček (27 hlasů)
7. Jindřiška Holeková (25 hlasů)
8. Vladislav Bubeníček (22 hlasů)
9. Ing. Vladimír Müller (21 hlasů)
10. Ing. František Bartoš (20 hlasů)
11. Agáta Holá, Alena Schneiderová (19 hlasů)
12. Jiří Saifrt (11 hlasů)
13. Martin Klement (10 hlasů)

Blahopřejeme!

Na základě této volby se členem pastorační rady naší farnosti stává prvních šest kandidátů. Dále bude pastorační rada doplněna o faráře, výpomocného duchovního, ředitelku Farní charity a několik jmenovaných členů.