04. 05. 2024

* Slavnost sv. Václava v Kralupech nad Vltavou za účasti děkana kapituly
Vydáno dne 10. 09. 2010 (1847 přečtení)

V úterý 28. září 2010 se uskuteční v naší farnosti slavnost mimořádného významu. V 9.30 hod. zahájíme slavnostní bohoslužbou v kostele Nanebevzetí Panny Marie a sv. Václava. Hlavním celebrantem bude děkan karlštejnské kapituly a vikář R. D. Mgr. Josef Pecinovský, farář z Berouna a oblíbený primiční kazatel.

Po bohoslužbě bude následovat představení nově otevřeného sídla Farní charity v Kralupech nad Vltavou v Sokolské ulici, kde je provozováno nízkoprahové centrum pro děti, sociální poradna, vzdělávací a poradenské centrum (jazykové kurzy, počítačové kurzy, …), právní a odborné poradenství a azylový dům pro matky s dětmi.

Představení domu Farní charity se také účastní vyhlášený harmonikář pan Jiří Špírek, který se v novém domě postará o dobrou náladu.

Všichni jste srdečně zváni!