04. 05. 2024

* Pouť na Svatou Horu - letos pod záštitou KDU-ČSL
Vydáno dne 27. 04. 2010 (2166 přečtení)

Tak jako každý rok, i letos nás čeká pouť na Svatou Horu, kde se bude konat Arcidiecézní pouť za duchovní povolání. Autobus bude odjíždět v sobotu 8. května 2010 v 7.00 hod. od kostela v Kralupech nad Vltavou, návrat plánujeme na cca 16.30 hod.

Minulou pouť do Staré Boleslavi sponzorovala ODS. Cestu na Svatou Horu se rozhodla zaplatit místní pobočka KDU-ČSL.

Letošní pouť na Svatou Horu je tedy pro kralupské farníky zdarma. Vzhledem k omezené kapacitě míst, prosíme o přihlášení k účasti předem.

Děkujeme zdejším politickým stranám za projevenou přízeň místní křesťanské komunitě...