02. 05. 2024

* "Otevřený dopis" aneb církevním dokumentem po hlavě?
Vydáno dne 20. 10. 2009 (7179 přečtení)

V tomto týdnu jsem obdržel do schránky tzv. "Otevřený dopis mladých lidí všeho věku o liturgii" či "petici" (jak se o něm vyjadřuje sám jeden ze signatářů v podpisovém archu) - web celé akce je na dopis.varhanici.info. Jelikož mě současně v této věci začalo kontaktovat více lidí z různých stran, celou záležitost jsem si pečlivě prostudoval a jsem zděšen, jaké nové způsoby ve vzájemné komunikaci k nám nyní přicházejí. Už neumíme spolu normálně hovořit?

Dále můžete pokračovat na www.knez.cz.