27. 04. 2024

* Adopce na dálku
Vydáno dne 23. 06. 2008 (2327 přečtení)

ráda bych vás informovala o změnách, které nastaly u našich adoptovaných dětí. V loňském roce nám zůstali pouze dvě děti – Sumini z Ugandy a Eimantase z Litvy.

Vzhledem k tomu, že se vybralo dost peněz, adoptovali jsme holčičku z Indie, abychom měli zase děti tři. Ale v letošním roce odešla z programu Sumini, která byla už dospělá žena a založila si vlastní rodinu a tak máme zase děti jen dvě a bohužel o Sumini zatím více nevíme. Celková částka, kterou je potřeba v letošním roce na obě děti vybrat je 13 900 Kč. V případě, že se podaří vybrat více peněz jako v loňském roce, nabízí se možnost místo Sumini vybrat další dítě. Výše podpory jednoho dítěte je dle vybrané země, nejvíce však 7 000 Kč za rok.

Barbora Kovářová, ředitelka Farní charity