02. 05. 2024

* Vánoční bazar
Vydáno dne 20. 10. 2007 (2521 přečtení)

Farní charita během prosince (přesná data ještě zveřejníme) uspořádá dobročinný vánoční bazar. Za tímto účelem nám MěÚ dovolil použít veřejné prostory OD Máj. Do bazaru sbíráme všechno nehodící se, na co během vánočním úklidu narazíte. Jedinou podmínkou je, aby darované věci byly funkční, čisté a prodejné.

Co tedy sbíráme. Z šatstva pouze dětské (vyprané a vyžehlené), drobné domácí spotřebiče, nádobí, sklo, látky, hračky, věci vlastní výroby apod. Výtěžek bude použit na zlepšení podmínek tělesně nebo jinak znevýhodněných lidí v Kralupech (patří mezi ně i maminky s kočárky).

Samozřejmě, že záleží na výši peněžní částky, která se vybere. Doufáme alespoň v jeden bezbariérový přístup ve městě. Pokud se rozhodnete nám něco darovat, jsme vám k dispozici každý čtvrtek od 9 do 17 hodin na faře. A pokud se rozhodnete něco si poté zakoupit, rádi vás uvidíme. Letáčky s uveřejněním data a místa konání včas vyvěsím na nástěnku v kostele.

Děkuji.

Barbora Kovářová, ředitelka Farní Charity