05. 05. 2024

* Farní dovolená 2005
Vydáno dne 30. 10. 2004 (2254 přečtení)

Letní prázdniny 2005 jsou sice ještě daleko, ale již je pomalu čas plánovat, jak budeme trávit tento čas. Ve spolupráci s farníky z Dobřichovic budeme pořádat farní letní dovolenou v termínu od 6. do 13. srpna 2005 na Šumavě v Novém Dvoře pod Churáňovem.

Program se bude skládat z duchovní části (modlitba, mše sv., dopolední přednášky s diskusí) a z individuálního programu.
Budeme ubytováni v Pensionu Paulík a k dispozici bude také vlastní areál o rozloze 2 000 m2 včetně venkovního ohniště pro grilování, volejbalového a menšího fotbalového hřiště a další sportovní a rekreační zařízení. Podrobné informace o místě najdete na www.PensionPaulik.euweb.cz.
Tato nabídka je otevřená každému bez rozdílu věku, pohlaví, stavu či náboženství.
Zvažte tuto zajímavou nabídku, která může být také jednou z cest k prohloubení našich vzájemných vztahů, navázání nových přátelství s dalšími farníky a povzbuzení ve víře.

Prosím, předběžné přihlášky posílejte - nejlépe e-mailem - do 31. ledna na některou z našich adres.