05. 05. 2024

* Slovo na úvod
Vydáno dne 30. 10. 2004 (2143 přečtení)

Navštívili jste WWW stránky našich farností, které jsou spravovány z Kralup nad Vltavou (Kralupy n. Vlt., Velvary, Veltrusy, Nelahozeves, Zeměchy, Chvatěruby, Chržín, Vepřek). Je to rozsáhlé území, máme na starosti celkem 13 kostelů a 5 far.

Smyslem těchto stránek je zlepšit komunikaci mezi jednotlivými farnostmi, aby se každý měl možnost dozvědět, co se kde děje a chystá. Mají být nástrojem vzájemné komunikace, výměny informací a budování vztahů.
Jejich obsah záleží na každém z Vás. Vaše příspěvky, postřehy ze života farností, vzpomínky, reportáže, fotografie v digitální podobě jsou vítány!
Přeji nám všem, aby doba adventní, která je před námi a kdy vzbuzujeme touhu po blízkosti Ježíše Krista v našich životech, rodinách, farnostech a společnosti, byla také časem naděje a jistoty, že Bůh může a chce proměňovat a uzdravovat naše životy, abychom byli šťastní – v tom nejhlubším slova smyslu.

Váš P. Josef Ptáček